




4 699 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NJOY |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Защита | |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 9 Агод |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Вес | 5.8 кг |
| Время переключения | 6 мс |
| Входное напряжение | 170-280 В |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 345х200х100 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Защита от короткого замыкания | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Количество выходных розеток | 8 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 8 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Назначение | споживчі |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 480 Вт |
| Потужність повна | 800 VA |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | імітація синусоїди |
| Цвет | Чёрный |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 2 хв 30 сек |