



5 679 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NJOY |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 2х9 Агод |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Вес | 9.2 кг |
| Время переключения | 4 мс |
| Входное напряжение | 207-253 В |
| Выходное напряжение | 230 В ± 10% |
| Габарити (ШхВхГ) | 148х178х298 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Количество выходных розеток | 4 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 4 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість батарей | 2 |
| Наявність USB-порту | немає |
| Потужність активна | 900 Вт |
| Потужність повна | 1500 VA |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Цвет | Чёрный |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 8 хв |