


21 999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energenie |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Металл |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 9 Агод |
| Аккумуляторная батарея | внутрішні та/або зовнішні |
| Вес | 24.3 кг |
| Время переключения | 0 мс |
| Входное напряжение | 220 В ± 25% |
| Выходное напряжение | 220 В ± 1 % |
| Габарити (ШхВхГ) | 191x419x335 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | є |
| Количество выходных розеток | 5 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 2 |
| Кількість IEC-розеток | 3 |
| Кількість батарей | 1 |
| Назначение | споживчі |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 2700 Вт |
| Потужність повна | 3000 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | безперервної дії (On-line) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Цвет | Черный |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |