







1 049 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PCcooler |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Тип разъема | 4-pin |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Socket 1150 | є |
| Socket 1151 | є |
| Socket 1155 | є |
| Socket 1156 | є |
| Socket 1200 | є |
| Socket 1366 | немає |
| Socket 1700 | є |
| Socket 1851 | немає |
| Socket 2011 | немає |
| Socket 2011-3 | немає |
| Socket 2066 | немає |
| Socket 775 | немає |
| Socket AM1 | немає |
| Socket AM2 | немає |
| Socket AM2+ | немає |
| Socket AM3+ | немає |
| Socket AM4 | є |
| Socket AM5 | є |
| Socket FM1 | немає |
| Socket FM2 | немає |
| Socket FM2+ | немає |
| Socket SP3 | немає |
| Socket TR4 | немає |
| Socket TRX4 | немає |
| Вес | 700 г |
| Висота системи охолодження | 157 мм |
| Габариты (мм) | 157 х 130 х 75 |
| Диаметр вентилятора | 130 мм |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1600 |
| Максимальний TDP (для ЦП і відеокарт) | 200 W |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 29 |
| Повітряний потік | 76.8 CFM |
| Подсветка | RGB |
| Підтримка процесорів | AMD/Intel |
| Розміри вентилятора, мм | 130 х 130 х 25 |
| Тип | Кулер |
| Тип подшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |