


14 199 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Logitech |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Вага загальна | 7.29 кг |
| Время работы | - |
| Габарити сабвуфера | 207 х 255 х 404 мм |
| Габарити сателітів | 118 х 148 х 166 мм |
| Кардридер | немає |
| Материал корпуса | дерево, пластик |
| Матеріал корпусу сабвуфера | МДФ, пластик |
| Матеріал корпусу сателітів | пластик |
| Питание | від мережі |
| Потужність сабвуфера | немає даних |
| Потужність сателітів | немає даних |
| Пульт ДК | немає |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2.1 |
| Цвет | Черный |
| Частотный диапазон | 40 – 18 000 Гц |