





2 433,75 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Patriot |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Пользовательские характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | 40 000/40 000 |
| TBW (ресурс записів) | 100 TБ |
| Время наработки на отказ | 2 млн годин |
| Габарити | 100 х 69 x 7 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM |
| Интерфейс | SATAIII |
| Контроллер | Phison |
| Наличие подсветки | немає |
| Объем накопителя | 240 ГБ |
| Підтримка NVMe | відсутня |
| Серия | Patriot Burst Elite |
| Скорость записи | 320 МБ/сек |
| Скорость считывания | 450 МБ/сек |
| Споживання енергії | 4.3 Вт |
| Тип памяти | TLC |
| Ударопрочность | є |
| Энергопотребление | максимум: 4.3 Вт |