









11 229 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kingston |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Интерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Форм-фактор | М.2 2280 |
| Тип диска | SSD |
| Пользовательские характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | 900 000/1 000 000 |
| TBW (ресурс записів) | 800 TБ |
| Время наработки на отказ | 2 млн годин |
| Габарити | 80 х 22 х 2.1 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM |
| Контроллер | Phison E18 |
| Наличие подсветки | немає |
| Объем накопителя | 1 ТБ |
| Підтримка NVMe | є |
| Серия | Kingston KC3000 |
| Скорость записи | 6000 МБ/сек |
| Скорость считывания | 7000 МБ/сек |
| Споживання енергії | 6.3 Вт |
| Тип памяти | 3D TLC |
| Ударопрочность | є |
| Энергопотребление | читання: 2.8 Вт; запис: 6.3 Вт; очікування: 0.0005 Вт |