



1 681,50 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apacer |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Состояние | Новое |
| Тип диска | SSD |
| Пользовательские характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | 38 000/75 000 |
| TBW (ресурс записів) | 75 TБ |
| Время наработки на отказ | 1.5 млн годин |
| Габарити | 100 х 69.9 х 7 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM, S.M.A.R.T |
| Интерфейс | SATAIII |
| Контроллер | немає даних |
| Наличие подсветки | немає |
| Объем накопителя | 128 ГБ |
| Підтримка NVMe | відсутня |
| Серия | Apacer AS350X |
| Скорость записи | 540 МБ/сек |
| Скорость считывания | 560 МБ/сек |
| Споживання енергії | 5 Вт |
| Тип памяти | 3D TLC |
| Ударопрочность | є |
| Энергопотребление | максимум: 5 Вт |